Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Isännöinti Hillo Oy

Osoite
Helsingintie 1 A
49400 HAMINA

PL 20
49411 POITSILA

Toimistomme on avoinna Ma – Pe klo 08.00 – 16.00

Puhelin: 05 3402 400

Y-tunnus
0163467-0

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Henkilöstö

Merja Piiparinen
IAT
isännöitsijä

Puh. 040 142 7440
merja.piiparinen@isannointihillo.fi

Saila Pousi
ITS
isännöitsijä

  • vakuutukset

Puh. 0400 151 666
saila.pousi@isannointihillo.fi

Jani Seppälä
IAT
isännöitsijä

Puh. 040 128 1062
jani.seppala@isannointihillo.fi

Minna Suortti
palkat ja laskutus

  • asuntohakemukset
  • ilmoitusasiat ja palautteet

minna.suortti@isannointihillo.fi

Soile Raussi
vuokrat ja vastikkeet

  • kulutuslaskutus
  • ilmoitusasiat ja palautteet

soile.raussi@isannointihillo.fi

Elena Liikkanen
kirjanpito

  • vuokrat ja vastikkeet
  • ilmoitusasiat

elena.liikkanen@isannointihillo.fi

Elina Takala
kiinteistösihteeri

  • ilmoitusasiat ja palautteet

elina.takala@isannointihillo.fi